Bertel O. Steen Asker og Bærum
Mercedes-Benz EQC
400 4MATIC AMG Premium Plus
Bertel O. Steen Asker og Bærum
Adresse: Løxaveien 5, Postboks 44, 1309 Rud
Totalpris
525 450kr- Rente: 7.30%
- Effektiv rente: 8.07%
- Kredittkostnad: 124 176 kr
- Kredittkjøpspris: 649 626 kr
- Om bilen
- Tekniske data
- Utstyr
INFORMASJON OM BILEN:
Flott og velutstyrt EQC 400 4MATIC AMG Premium Plus 2023 modell.
En helt fantastisk bil med ekte Tysk kvalitet på eksteriør og interiør, og en kjørekomfort helt utenom det vanlige!
Bilen drar deg fra 0-100 på kun 5,1 sekunder og rekkevidden er oppgitt til mellom 374 og 417 kilometer (WLTP) avhengig av kjørestil og forhold.
Kupeen oppleves som svært romslig både for føreren og passasjerene bak.
MBUX Dashboard som har en flott linje som strekker seg langs dashbordet uten å ta opp sikten til fører.
Servicehistorikk:
Service A utført 20.11.2023 - 20 226 km.
Service B utført 29.10.2024 - 27 205 km.
EU-godkjent frem til dato 12.12.2026
VIKTIGSTE UTSTYR PÅ BILEN:
-AMG Eksteriør
-AMG Interiør
-Premium Plus
-Keyless-GO - nøkkelfri adgang til bil
-Parkeringspakke med 360 graders kamera
-Distronic Plus - Adaptiv Cruicecontrol
-Soltak i glass
-Multibeam LED med adaptive fjernlys
-Varme og støyisolerende glass
-Tilhengerfeste
Bilen leveres polert, vokset og renset, selvsagt med sommer- og vinterhjul. Bilen selges med resterende nybilgaranti til 12.12.2027/100 000 km.
Komplett utstyrsliste nederst i annonsen
Flere faktorer påvirker bilens rekkevidde og bør tas i betraktning for å forstå hvordan den varierer under ulike forhold. Det er viktig å være klar over at den oppgitte rekkevidden (WLTP) er basert på standardiserte forhold i en laboratorietest, slik den bestemmes ved europeisk typegodkjenning.
Den faktiske rekkevidden kan imidlertid variere fra denne normen, avhengig av blant annet:
• Utetemperatur: Kaldt vær, spesielt om vinteren, kan redusere rekkevidden betydelig.
• Vinterforhold: Snø, våte veier og bruk av vinterdekk øker rullemotstanden og reduserer rekkevidden.
• Kjørestil: høye hastigheter og en aggressiv kjørestil øker energiforbruket, noe som reduserer rekkevidden.
• Oppstigninger: kjøring i oppoverbakker, som til fjells, reduserer rekkevidden merkbart.
• Ekstra last: Taklast og fullastet bil gir redusert rekkevidde.
HVEM ER VI
Bertel O. Steen selger over 15 000 brukte biler i året og er en av Norges største merkeforhandlere. Vi er autorisert merkeforhandler på Mercedes, Peugeot, KIA, Citroen, DS, Smart og Opel.
Ønsker du finansiering eller bilforsikring?
Du kan velge å finansiere hele kjøpesummen eller deler av denne. Vi tilbyr lån fra 0 kr i egenkapital og inntil 10 års nedbetaling. Vi ordner alt det praktiske for deg.
Alle biler må ha forsikring og vi er behjelpelig med å ordne det praktiske for deg.
Har du en bil du ønsker vi skal ta i innbytte?
Vi tar gjerne din bil i innbytte. Det er flere fordeler med å levere bilen i innbytte mot å selge selv: Du får raskt oppgjør, du har ikke reklamasjonsansvar, vi håndterer omregistrering og avregistrering. Har du restlån på bilen er vi behjelpelige med det praktiske rundt innløsning av restlånet.
Frakt og levering i hele Norge
Vi kan levere bilen der du ønsker i hele Norge. Vi tilbyr gunstig frakt og ordner det slik at du kjapt kan motta bilen din.
Hengerfeste, skiboks eller takstativ
Hvis du trenger ekstrautstyr, kan vi ordne dette til en konkurransedyktig pris. Da mottar du bilen ferdig montert med det utstyret du ønsker deg.
Annonsen kan være mangelfull, for komplett utstyrsliste ta kontakt med forhandler.
Kontakt oss
Selger: Magnus Sannø Gabrielsen tlf: 902 48 837 /
Selger: Bjarne Ringstad tlf: 450 39 363 /
Selger: Erik Stensrud Andresen tlf: 920 27 488 /
Bertel O. Steen Asker & Bærum AS Org nr : 984993188
Velkommen til en trygg og hyggelig handel her hos Bertel O. Steen Asker&Bærum
-
Viktig informasjon
Vær oppmerksom på at de norske teleoperatørene, Telenor og Telia, har besluttet å stenge 2G nettet. Opprinnelig var utfasing planlagt i løpet av 2025, Telenor har senere kommunisert at de vil opprettholde 2G-tjenester ut 2027.
Nedstegning av 2G kan påvirke flere funksjoner som blant annet nød anrop (SOS og eCall), infotainment system, app-styring og andre tilkoblede funksjoner. Merk at dette utelukkende gjelder kjøretøy med 2G-modem installert.
Hvis du ønsker mer informasjon er du alltid velkommen til å ta kontakt med oss.
Så snart vi har mer og oppdatert informasjon om saken, vil dette fortløpende legges ut på våre nettsider: https://www.bos.no/aktuelt/informasjon-om-nedleggelse-av-2g-nettet
Det er den gode følelsen som skal gjelde når du kjøper bruktbil – ikke usikkerhet rundt brukshistorien, tidligere eierskap og identitet. Et trygt bruktbilkjøp hos Bertel O. Steen betyr trygghet for deg som er bilens nye eier.
Vi tar alle typer person- og varebiler i innbytte, dvs. vi kjøper din brukte bil. Du slipper å stå for annonsering og salg selv. Og kjøper du bil av oss, garanterer vi deg innbytte neste gang, du kjøper bil fra Bertel O. Steen.
Om du finner ut at bilen ikke var riktig for deg kan du bytte til en annen innen 30 dager. Du kan bytte bil i samme prisklasse eller dyrere. Omkostninger ved finans, pant og andre kostnader ikke knyttet til bilen, dekkes av kunde ved bytte av bil. Gjelder kun biler fra forhandlers lager.
Alle Bertel O. Steens merker har minimum fem års nybilgaranti, som følger bilen til neste eier. Vår garanti kommer i tillegg til kjøpsloven. Eldre biler har kortere garanti avhengig av alder og kilometerstand.
Bertel O. Steen skreddersyr en finans- og forsikringsløsning som passer ditt behov. Våre forsikringer er spesialtilpasset bilmodellen du kjøper, og ivaretar deg når du trenger dette som mest igjennom våres samarbeidspartnere på finans og forsikring.
Våre biler leveres med fullstendig servicehistorikk. Da slipper du ubehagelige overraskelser. Bertel O. Steen har oversikten over alle reparasjoner utført på våre autoriserte merkeverksteder.