Bertel O. Steen Tønsberg
Mercedes-Benz EQA
350 4MATIC AMG Advanced Plus (K)
Bertel O. Steen Tønsberg
Adresse: Kilengaten 20, 3117 Tønsberg
Totalpris
549 000kr- Rente: 7.30%
- Effektiv rente: 8.05%
- Kredittkostnad: 129 123 kr
- Kredittkjøpspris: 678 123 kr
- Om bilen
- Tekniske data
- Utstyr
Med multibeam LED kan du kjøre med fjernlysene på hele tiden. Lysdioder som styres individuelt og presist, sørger for at andre biler ikke blendes, samtidig som resten av omgivelsene blir svært godt belyst. De blå lysende elementene i frontlyktene er en annen spennende detalj.
Denne bilen har apple carplay. CarPlay viser på bilens innebygde skjerm det du vil gjøre med iPhone mens du kjører. Når du kobler iPhone til CarPlay, kan du få veibeskrivelse sving for sving, ringe ut, sende og motta meldinger, høre på musikk med mer. CarPlay bruker kontaktene dine på iPhone når du vil ringe ut, sende tekstmeldinger og finne destinasjoner. CarPlay bruker Siri-talekontroll, slik at du kan be om det du vil ha mens du kjører, og holde fokuset ditt på veien. CarPlay fungerer også med de innebygde kontrollene i bilen – for eksempel berøringsskjermer, kontrollbrytere og knapper.
Denne bilen har Adaptiv cruise control. Dette er veldig behagelig på lange turer og under køkjøring. Bilen din holder automatisk avstand til bilen foran deg via en radarsensor. Hvis det er nødvendig trår systemet til helt til bilen står helt stille - gjelder biler med automatgir. Med manuell girkasse bremser bilen ned til 30 km/t.
Denne bilen har navigasjon som guider bilføreren ved hjelp av et elektronisk kart. Med stemmehenvisning og med visuelle symboler på skjerm, hvor raskeste, eller korteste vei er til forhåndsvalgt destinasjon.
Denne bilen har filholderpakke. Med optiske og akustiske signaler varsler blindsoneassistenten og den aktive kjørefeltassistenten om biler i blindsonen, samt gjør deg oppmerksom på at du utilsiktet er i ferd med å forlate kjørefeltet. Den aktive kjørefeltassistenten forhindrer kollisjon ved å aktivere bremsene.
Denne bilen har memory-pakke som husker innstillingen for opptil tre forskjellige personer. Dette er praktisk dersom flere kjører bilen. Memory-pakken husker posisjonene for de elektrisk justerbare forsetene, rattstammen og sidespeilene. Det hele lagres og aktiveres enkelt med et knappetrykk.
Denne bilen har speilpakke. Begge sidespeilene felles inn og ut med et tastetrykk for å beskytte speilhusene mot skader, for eksempel ved parkering. Du kan også velge om de skal felles inn automatisk når du låser bilen.
Denne bilen har parkeringspakke med 360 -kamera. Den aktive parkeringsassistenten gjør det enklere for deg å finne en parkeringsluke og å parkere, både på langs, på tvers og i garasjer. 360 -kameraet viser et realistisk bilde i multimediesystemets display, slik at det blir enklere for deg å parkere og manøvrere bilen.
HVEM ER VI
Bertel O. Steen selger over 15 000 brukte biler i året og er en av Norges største merkeforhandlere. Vi er autorisert merkeforhandler på Mercedes, Peugeot, KIA, Citroen, DS, Smart og Opel.
Ønsker du finansiering eller bilforsikring?
Du kan velge å finansiere hele kjøpesummen eller deler av denne. Vi tilbyr lån fra 0 kr i egenkapital og inntil 10 års nedbetaling. Vi ordner alt det praktiske for deg.
Alle biler må ha forsikring og vi er behjelpelig med å ordne det praktiske for deg.
Har du en bil du ønsker vi skal ta i innbytte?
Vi tar gjerne din bil i innbytte. Det er flere fordeler med å levere bilen i innbytte mot å selge selv: Du får raskt oppgjør, du har ikke reklamasjonsansvar, vi håndterer omregistrering og avregistrering. Har du restlån på bilen er vi behjelpelige med det praktiske rundt innløsning av restlånet.
Frakt og levering i hele Norge
Vi kan levere bilen der du ønsker i hele Norge. Vi tilbyr gunstig frakt og ordner det slik at du kjapt kan motta bilen din.
Hengerfeste, skiboks eller takstativ
Hvis du trenger ekstrautstyr, kan vi ordne dette til en konkurransedyktig pris. Da mottar du bilen ferdig montert med det utstyret du ønsker deg.
Annonsen kan være mangelfull, for komplett utstyrsliste ta kontakt med forhandler.
Har du en bil du ønsker vi skal ta i innbytte?
Vi tar gjerne din bil i innbytte. Det er flere fordeler med å levere bilen i innbytte mot å selge selv: Du får raskt oppgjør, du har ikke reklamasjonsansvar, vi håndterer omregistrering og avregistrering. Har du restlån på bilen er vi behjelpelige med det praktiske rundt innløsning av restlånet.
Frakt og levering i hele Norge
Vi kan levere bilen der du ønsker i hele Norge. Vi tilbyr gunstig frakt og ordner det slik at du kjapt kan motta bilen din.
Hengerfeste, skiboks eller takstativ
Hvis du trenger ekstrautstyr, kan vi ordne dette til en konkurransedyktig pris. Da mottar du bilen ferdig montert med det utstyret du ønsker deg.
Annonsen kan være mangelfull, for komplett utstyrsliste ta kontakt med forhandler.
Kontakt oss
Ring oss gjerne på 33 37 69 00 for prøvetur eller mer info der vil Tom-Erik, Henning eller Ole-Stian bistå, eller trykk på send melding øverst i finn annonsen for en uformell henvendelse.
Bertel O. Steen Vestfold avd Tønsberg/Larvik org.nr. 918707565
Velkommen til en trygg og hyggelig handel her hos Bertel O. Steen Tønsberg
*Vi tar forbehold om feil/mangler i annonsen
ÅPNINGSTIDER:
Man-Fre 08:00 - 17.00
Tors 08:00 - 18:00
Lørdager 11.00-14.00
Det er den gode følelsen som skal gjelde når du kjøper bruktbil – ikke usikkerhet rundt brukshistorien, tidligere eierskap og identitet. Et trygt bruktbilkjøp hos Bertel O. Steen betyr trygghet for deg som er bilens nye eier.
Vi tar alle typer person- og varebiler i innbytte, dvs. vi kjøper din brukte bil. Du slipper å stå for annonsering og salg selv. Og kjøper du bil av oss, garanterer vi deg innbytte neste gang, du kjøper bil fra Bertel O. Steen.
Om du finner ut at bilen ikke var riktig for deg kan du bytte til en annen innen 30 dager. Du kan bytte bil i samme prisklasse eller dyrere. Omkostninger ved finans, pant og andre kostnader ikke knyttet til bilen, dekkes av kunde ved bytte av bil. Gjelder kun biler fra forhandlers lager.
Alle Bertel O. Steens merker har minimum fem års nybilgaranti, som følger bilen til neste eier. Vår garanti kommer i tillegg til kjøpsloven. Eldre biler har kortere garanti avhengig av alder og kilometerstand.
Bertel O. Steen skreddersyr en finans- og forsikringsløsning som passer ditt behov. Våre forsikringer er spesialtilpasset bilmodellen du kjøper, og ivaretar deg når du trenger dette som mest igjennom våres samarbeidspartnere på finans og forsikring.
Våre biler leveres med fullstendig servicehistorikk. Da slipper du ubehagelige overraskelser. Bertel O. Steen har oversikten over alle reparasjoner utført på våre autoriserte merkeverksteder.